pátek 29. května 2015

The Body Shop Glazed Apple Body ButterVítám vás u dalšího článku po dlouhé odmlce, kterou nelituji, protože jsem do něčeho dala maximum a taky ten výsledek stál za to, takže opravdu nelituji, že jsem blog zanedbávala, protože můj život a spokojenost v něm je mi přednější.

I když jsem neměla čas nejen na blog, ale taky na kosmetiku a věci okolo ní, tak přece jsem si občas za odměnu něco koupila nebo někdo obdaroval mě např. tímto produktem, který vám teď chci ukázat.
Body Shop je pro mě absolutně neodstupná značka, ale naštěstí jsem našla jejich obchod ve Vídni. No a páni … jejich produkty jsou fakt bomba!

Dnes mám recenzi na must have každé z vás a pokud jej nemáte? Chyba! Opravdu tenhle produkt doporučuji, a pokud bych si měla vzít na pustý ostrov 3 věci z kosmetiky, jedním z nich by bylo rozhodně tohle.
Vůně – prostě úžasná, která voní strašně dlouho, mohla bych k tomu vonět celý den. Cítím z toho jablko a taky něco moc sladkého, nevím jak jinak tu vůni popsat, ale je nádherná
Hydratace – slibuje celých 24h a je určen pro všechny typy kůže. Nemám otestováno zdá opravdu celý den, ale za těch pár hodin, co mám odzkoušeno, hydratuje na jedničku, kůži úžasně promastí, ne moc rychle a ani ne moc pomalu se vsákne prostě něco mezi a kůže je potom krásně hebká (a voňavá). Mám občas suché ruce, ale tohle byl přímo lék pro ně.
A tím bych recenzi ukončila, protože já jsem s ním prostě maximálně spokojená, nic bych mu nevytkla, nic bych nezměnila a každému doporučila všemi deseti!
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za každý komentář.