sobota 9. dubna 2016

Medik8 PoreCleanse gel

Ahojte,
Ozývám se po delší době, ale dnešní článek bude dlouhý a bude to recenze s výrobkem MEDIK8 PORECLEANSE GEL se kterým jsem spokojená. Pokud si nechcete přečíst dlouhý úvod, tak to přeskočte a tam bude recenze.
Za celý život jsem vyzkoušela tolik přípravků na pleť od různých firem jako je Vichy, Bioderma atd..  Utratila jsem zato spoustu peněz a ve finále mě žádný produkt neoslovil nebo mi prostě nesedl. Proto, když se mi ozvala tato firma a viděla jsem tam produkty zaměřující se na akné, tak jsem je ze zvědavosti chtěla zkusit, protože mě to mohlo jedině příjemně překvapit, jelikož jsem se ještě nesetkala se žádným, který by měl na mou plet nějaké výrazné účinky. Za tu dobu jsem se naučila jednu důležitou věc a to, že každá plet je naprosto jiná, rovněž jinak reaguje a vy sami si musíte najít produkt, kterým vám bude vyhovovat. Proto já recenze v tomto ohledu beru tak, abych si rozšířila obzory a nehledím, jak moc je to úžasné nebo ne, protože to co blogerce pomohlo, neznamená, že pomůže vám, musíte to sami vyzkoušet. Proto já vám dnes píšu recenzi, abyste se dozvěděli něco nového, to co na trhu je.
Zmíním to, že produkt jsem dostala zdarma od této stránky, ale to neovlivní moje názory, to vám můžu slíbit, i když hned v úvodu zmíním, že jsem s produktem byla opravdu spokojena, ale ne kvůli tomu, že byl zadarmo. Věřte mi, že za ty léta, jsem už vyzkoušela tolik produktu, že na to si svůj osobní názor udělám.

Veškeré informace o čistím gelu PoreCleanse od Medik8 najdete ZDE a doporučují si to přečíst, opravdu přehledně a srozumitelně napsané.  Ale dám vám zde drobné informace:
PoreCleanse Gel je čistící přípravek na pleť určený především na smíšenou a mastnou pokožku. Aktivní látky: Kyselina L-mandlová, kyselina salicylová, kyselina L-mléčná, neobsahuje parabeny, sulfáty, mýdla a jiné dráždivé látky.150ml, 460,- 

Já produktu zkoušela tak dlouho, až mi došel. Nepoužívala jsem ho dvakrát denně, jak doporučují, protože mě naprosto vyhovoval jednou za den (ověřeno za ty léta produktů) a to večer, nanesla jsem na odlíčenou pokožku, jemně vmasírovala, nechala chvilku působit a poté opláchla, jelikož mi produkt tvořil suchá místa na obličeji a odlupovala se mi kůže, nedokážu si představit, že bych si pod to ráno nanesla makeup. Gel je v klasické tubě a otvírání bylo v pohodě, neboť jsem na něm nenechala nehty.  Sice píšou, že gel je bez parfemace, ale já prostě něco cítím, nedokážu to nějak specificky popsat, ale je to taková jemná vůně, která není nijak výrazná.  Gel nepění a já ho na obličej nanášela opravdu hoodně, dobře se roztíral, neobsahoval žádné částečky a na pleti byl opravdu příjemný. Po umytí vodou byla pleť vyčištěná, ale nebyla hladká na dotek.  Ze začátku jsem měla pleť občas napnutou a někdy mě svědila, ale to bylo jen opravdu párkrát, zato mí dlouho zvýrazňovala suchá místa na obličeji a stroupky kůže se odlučovali, ale ráno byla pleť zas v pořádku a nešlo nic poznat. Postupem času to bylo lepší, a kůže si zvykla.   A výsledek ? Pleť jsem měla opravdu dobře vyčištěnou, nezpůsobil mi žádné podráždění a ani se moje pleť na působení gelu nereagovala nijak špatně, nevysušoval jak blázen, za což jsem fakt ráda,  snižoval tvorbu mazu a pleť se miň leskla, pozor snižoval, ale nezpůsobil zmiznutí akné.
Produkt bych doporučila, mě nejvíc nadchlo, jako dobře pleť čistil, zbavoval jí nečistot,které mohou ucpávat vývod mazové žlázy a poté dochází k tvorbě komedonů.Produkt naleznete ZDE a webovou stránky TADY

1 komentář:

Děkujeme za každý komentář.