neděle 31. května 2015

MUA Undressedneboli dvojník paletky Naked od Urban Decay. Jak já jsem s ní spokojená? Čtěte dál.


OFICIÁLNÍ POPIS:
Jednoduše “MUST HAVE”! Tahle ve vaší kosmetické výbavě rozhodně nesmí chybět. 12 neutrálních odstínů, které kombinují lesklé i matné provedení. Můžete se líčit nenápadně nebo zkusit něco výraznějšího a elegantního. Všechny stíny jsou velmi dobře pigmentované a snadno se s nimi pracuje. 

MŮJ NÁZOR:
Balení -> lehký plast. Párkrát mi spadl na zem, obal sice přežil, ale některé stíny se pořádně rozsypaly. Ale jinak si myslím, že kdyby spadl fakt na tvrdou zem, tak by se balení rozbilo. Pokud srovnám s paletkou do Sleeku, tak ta je mnohem pevnější a bytelnější.

Stíny -> jsou označeny číslem a překvapuje mě, že to tolik lidí řeší. Připadá mi to trapný.  Tu poslední věc, co bych si chtěla pamatovat je, jak se který stín jmenuje. A stejně je mi to úplně k ničemu.
S těmihle odstíny vytvoříte spíše přirozenější a jemnější  líčení. Paletka neobsahuju až příliš výrazných odstínů a to se mi na ní líbí. Barvy nejsou nijak divoké.
Ale mám problém u odstínu číslo 3 a 5, protože mi na očích připadají úplně stejné. Zpočátku mě to naštvalo, ale postupem času jsem si tyto stíny zamilovala, protože jsou krásné a přirozené a hodně univerzální. A když nevím, co si namalovat, tak vždycky, šáhnu po nich.
Stíny 8 a 10 se mi nelíbí vůbec a ani nemůžu definovat, co to je za barvu. Je prostě škaredá, nelíbí se mi a na oko si ji nedávám.

Pigmentace -> stíny jsou máslové a dobře pigmentovaná. Ikdyž stín číslo 1 trochu pokulhává, ale pokud přidáte kapku vodu , docílíte opravu vyšší pigmentaci.. Stíny trošku práší, ale není to taková hrůza.

Výdrž -> pokud používáte bázi pod oční stíny, tak opravdu drží. Mně bez báze moc dlouho nevydržely, když jsem si vzpomněla, že bych to měla zkontrolovat tu jejich výdrž, tak uplynuly pět hodin a slité jsem je měla dohromady. Ale doporučuji tu bázi a opravdu drží jako přibité.

ZHODNOCENÍ:
Stíny 1-7 a 9 mám moc ráda a jsou to vážné krásné barvy a až je vypotřebuju, budou mi v mé sbírce chybět.Klidně bych paletku brala pouze s těmito odstíny. Zbytek stínu vůbec nepoužívám, takže jsou pro mě zbytečné. Ale i přesto vám ji všem doporučuji, kteří hledáte dobrou paletku za nízkou cenu :) Já ji koupila zdeŽádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za každý komentář.