sobota 11. října 2014

Rexona Maximum Protection Confidence - ReviewsAhojte,

podzim je tady a i přesto, že spoustě lidem připadá spíše otravný a utahaný, tak já mám podzim naopak hodně ráda. Ještě více mám ráda zimu, ale podzim má také své nezaměnitelné kouzlo, které opravdu stojí za to pozorovat s oběma očima otevřenýma.

Ale abych navázala k tématu tohoto článku. Ať už podzim, zima, jaro nebo léto, potíme se pořád, že ano?
Tomu se neubráníme a ani tomu neunikneme, i když by se nám to hodně líbilo. Nicméně tak jednoduché to nebude.
Dneska bych tedy moc ráda zasvětila tuto recenzi novince od Rexony - Maximum Protection Confidence.

Na začátek bych chtěla moc poděkovat společnosti Rexona, že byla tak moc hodná a nabídla mě i Leně možnost tuhle novinku s krásnou vůni otestovat.
Děkujeme mockrát!


Na začátek recenze bych začala ještě pár fakty o tomto deodorantu-atiperspirantu.

Co to vlastně Rexona Maximum Protection Confidence je?
 - Rexona Women Maximum Protection je 48hodinový antiperspirant s inovativní technologií TRIsolidTM, která reaguje na tělo.- Rexona Maximum Protection má vylepšené složení s inovativní technologií TRIsolidTM reagující na pohyby těla, která poskytuje:
- vědecky ověřenou ochranu proti pocení
- technologii proti zápachu, reagující na pohyby těla a uvolňující příjemnou vůni po celý den
- složku pro hydrataci pokožky

Jak se používá?
- Rexona Maximum Protection s technologií TRIsolidTM se přizpůsobuje tělu a vytváří ochrannou vrstvu na pokožce podpaží. Pro maximální účinek použij produkt před spaním. Zatímco odpočíváš, technologie TRIsolidTM se přizpůsobuje tělu a funguje celý další den, dokonce i po sprchování. Rexonu Maximum Protection můžeš znovu použít ráno.

Proč aplikovat i v noci?
 - Tělesná teplota není po celý den stejná a prochází cyklem podle takzvaného cirkadiánního rytmu. Díky tomuto cyklu je tvoje pokožka lépe připravená vstřebávat účinné látky právě v noci během spánku, což novému složení antiperspirantu dovoluje vybudovat silnou ochranu proti pocení a zápachu, která vydrží celý další den.

Podrobně informace ZDE.

Mě tedy domů přišel antiperspirant na otestování s novou lehkou vůní, která se skládá z vůně jablka a broskve v kombinaci s podmanivou vanilkou a jasmínem.
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena tohoto antiperspirantu je tedy 159,90 Kč za 45ml. To se mi zdá docela hodně, vzhledem k tomu, že to ani není nijak velký antiperspirant. Osobně bych ho odhadovala tak do stovky, možná méně. Nicméně dobře, ceny nerozdáváme, takže s tímto asi jen těžko něco uděláme.
Co se vůně týká, tak z té jsem upřímně více než nadšená. Už když jsem obálku vzala do rukou, tak moc příjemně voněla a když jsem ji otevřela, byla vůně ještě intenzivnější. Celkově opravdu, vůně je moc povedená. Voní krásně celý a jak se píše v popisu, reaguje na každý pohyb těla. To opravdu nemůžu vytknout. Za tu vůni má ode mě Rexona velký palec nahoru, protože když si k antiperspirantu přičichnu, je to, jako bych čichala léto.

Teď bych se ráda dostala k tomu, že je to podle popsu vysoce účinný antiperspirant proti pocení. Jelikož patřím k lidem, kteří se potí někdy opravdu hodně, tak najít účinný antiperspirant, který mi pomůžu tomu aspoň trochu zabránit, je docela oříšek. Rexona patří k mým oblíbeným značkám deodorantů/antiperspirantů a se všemi antiperspiranty ve spreji, které jsem kdy od Rexony měla, jsem byla vcelku spokojená.

Nicméně u tohoto antiperspirantu musím říci, že účinky nejsou až tak hvězdé, jak slibují. Ze začátku se opravdu tolik nepotím, což je jenom dobře. Ale po celém dlouhém dni ve škole, kde je často opravdu strašně horko, obzvlášť v létě, už přestává působit a opět se potím jako obvykle. Co navíc je teda opravdu asi nejhorší, je to, že antiperspirant barví oblečení. Černé spodní prádlo i černé tričko mi po aplikace zůstaly bílé, takže bych se mohla hned převléct, kdybych si na sebe nehodila hned mikinu. Já jsem člověk, který opravdu holduje spíše tmavším barvám a bohužel na takových barvách je tento antiperspirant docela vidět. Ale abych jenom nekrititzvoala, že zanechává skvrny, a i když z mé zkušenosti barví oblečení, ale to bych možná spíše označila za subjektivní pocit, jakože o tom ví ten člověk, který antiperspirant použil. Svým způsobem se o to, nikdo jiný nemusí vůbec dozvědět. Jak jsem byla ze začátku velice nadšená balením, které je opravdu ženské/dívčí a hezké, a povedenou vůní, která mi učarovala na první přičichnutí, tak ten výsledek je takový průměrný.

Závěrem chci jenom říci, že pokud opravdu nechcete riskovat špinavé oblečení, ve kterém se třeba chystáte na nějakou slavnost a bílé podpaží by hrozilo, že se ukáže jako zabiják veškerých sympatií, určitě vám tento antiperspirant v tomto ohledu pravděpodobně nesedne. Nicméně je podzim výhodný v tom, že bílé skvrny můžeme schovat mikinou nebo svetrem.

Hodnocení antiperspirantu/deodorantu:  
3/5

 A teď recneze od Leny:
Obal –> naprostá klasika, není ničím překvapivá, ale pokud bych vás měla obohatit o naprosto zbytečné informace, tak na první pohled se mi moc líbí, není přeplácaná, písmo je elegantní  a čitelné a růžovou proužek tomu dodává eleganci.

Vůně -> naprosto nádherná, vůbec se to nedá srovnat s jinými antiperspiranty z téhle řady. Ty mi totiž vůbec nevoněly. Ale tenhle má naprostou jemnou ,svěží ženskou vůni
Aplikace  –>  dole máte víčko, točíte je jím a tím si dávkujete kolik chcete. Napoprvé tím musíte otočit vážně hodněkrát, ale pak je to v pohodě

Konzistence ->   krémová, spíše řidší. S tím souvisí, také délka zasychání. Protože do hodně dlouho schne. Hodně lidí mělo problém, že jim to barvilo oblečení, ale mě prostě ne. Měla jsem světlé i tmavé oblečení,ale nikde jsem neměla bílou skvrnu. Nevím, jestli to bylo tím, že jsem si dávala pozor při oblékání nebo jsem to nechala cvilkou zaschnout, ale mě to oblečení prostě nezabarvilo.

Účinky -> kvůli ním je vlastně tenhle produkt tak populární. Tenhle antiperspirant má zabránit vašemu pocení.  Já, abych řekla pravdu, nemůžu souhlasit. Pocení 100% nezabrání, ale přesto ho nepatrně  omezuje oproti ostatním antiperspirantům či deodorantům. Ale ne zas  o hodně.

ZHODNOCENÍ:
 S rychlostí jakou ubývá a  účincích, kterých se jen nepatrně vyrovná klasickým antiperspirantům se mi jeho cena 159,90 Kč zdá přemrštěná. Možná si ho někdy koupím na léto, ale nevidím to jako věc, ke které se vracet budu. Ale pokud můžu vám poradit, zkuste ho! Každý člověk je naprosto jiný, nejen svým vzhledem, ale i svým tělem. Každé tělo reaguje  na různé věci odlišně   a to co nemusí moc vyhovovat mě, může zas naprosto vyhovovat vám a může to i pomoct!Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za každý komentář.