středa 17. září 2014

NIVEA pearl & beauty antiperspirant
Krásný den všem,
Rozhodla jsem se napsat recenzi o tomhle výborném antiperspirantu. Když jsme v létě sbírali brambory, tak jsem slyšela jen samé dobré ohlasy na to, jak krásně voním. Já vždycky používala deodoranty, protože moc rychle neubývají, ale  spousta mi vždycky zabarvovala oblečení a mě nebavilo čekat až to uschne. Tak jsem deodoranty vyměnila za antiperspiranty.  A dneska vám představím svého oblíbence.Nivea byla založena v Německu roku 1911. Na jejím počátku stál farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. Tento krém nebyl přínosem jen v oblasti medicíny, ale i v oblasti pleťové kosmetiky. Právě tak vznikl dnes už legendární krém Nivea. Název pochází z latinského pojmenování pro sníh. Jeho tvůrce se inspiroval právě čistou bílou barvou. Značka Nivea se od počátku snažila vytvářet kvalitní a cenově dostupné produkty, starající se o pleť. V této tradici samozřejmě stále pokračuje. Na trh přináší širokou škálu výrobků vysoké kvality. V jejím portfoliu najdeme pleťové krémy, tělové mléka, deodoranty, ale i mnoho dalšího. 

NIVEA Pearl and Beauty  150 ml ( já kupovala za 50 Kč)
OFICIÁLNÍ POPIS:
Antiperspirant ve spreji Nivea Pearl & Beauty poskytuje spolehlivou 48hodinovou ochranu proti vlhkosti v podpaží a zápachu. Složení s cennými perlovými výtažky a příjemná vůně zajišťují dlouhotrvající pocit svěžesti s nádechem luxusu a elegance pro podtržení vaší krásy. Zároveň udržuje rovnoměrný tón pokožky a pečuje o ni. Pokožka je svůdná, jemná a hladká jako samet.
Složení antiperspirantu Nivea Pearl & Beauty bez alkoholu a barviv nabízí optimální kombinaci spolehlivé ochrany proti pocení a jemné péče zároveň. Je vhodný i po depilaci podpaží.
Účinky:
  • účinná ochrana proti pocení po 48 hodin
  • pečuje o pokožku podpaží, udržuje rovnoměrný tón
  • dermatologicky prokázaná kožní snášenlivost
                                                                                          
MŮJ NÁZOR:
Obal -> tvar je klasický jako u všech ostatních a design se mi moc líbí. Hlavně ta růžová, působí elegantně a žensky

Účinek -> slibuje ochranu proti pocení po 48 hodinách, to jsem teda nikdy nezkoušela a asi k tomu (snad) nebudu mít ani možnost. Já testovala celý den a samozřejmě ne na 100%  zabraňuje pocení, řekla bych tak 70-75% zabraňuje pocení, ale díky vůňi kterou občas ucítím já a i mé okolí, tak tento antiperspirant ve mně  vzbuzoval pocit svěžesti. Víte musím vám něco říct, když dělám nejakou práci, tak se tolik nezpotím, jako ve škole ze stresu, takže já tento antiperspirant zkoušela o prázdninách, když jsem pracovala a to je možná taky důvod proč jsem z něho nadšená a mám pocit, že funguje.
Ale ze začátku, jak jsem ho používala, jsem s ním musela pořáádně zatřepat, protože se mi stalo, že sprej stříkal takové ty bíle částečky a mně to spadlo na oblečení, šlo to ještě setřepat, ale někdy tam zůstaly bílé flíčky. Ale stalo se to hned na začátku a pouze dvakrát. Podpaždí mi nedráždí a pkožku zanechává čistou.

Vůně -> chápu lidi, kteří mají radši spreje bez parfumace, já bych to taky brala, kdyby mi ten sprej nevoněl, ale on voní úplně úžasně, ikdyž tady se bude asi tlouct s voňavkou, tak je lepší používat jen ten sprej, když vůně jde občas cítit  

ZHODNOCENÍ:
Já jsem s ním naprosto spokojená a koupila jsem si i do zásoby. Každému ho vřele doporučuji, mně sice pomohl do pole, ale jak to bude ve škole, tak to se teprve uvidí. Záleží, jak moc se potíte, u jaké činnosti a mnoho dalších faktorů, takže stejné účinky nemusí mít u každého. Ale za pokus nic nedáte.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za každý komentář.